Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

» przeczytaj wszystkie opinie

Fotele obrotowe

Sortuj produkty
sortuj wg :

Krzesła biurowe to w pierwszej kolejności meble, które powinny dawać pełen komfort pracy a przy tym być estetycznie zaprojektowane.

Najczęściej fotele są wyższe, głębsze i masywniejsze. Pełnią przede wszystkim funkcję reprezentatywną – często mają tapicerowaną powierzchnię i ograniczony zakres regulacji siedziska i oparcia. Fotele nie nadają się na dłuższe siedzenie ( powyżej 3 godzin dziennie).

Z kolei krzesła są mniejsze i bardziej ergonomiczne. Zaprojektowane z myślą o naturalnych krzywiznach ludzkiej sylwetki. Mają możliwość regulacji siedziska, oparcia, wysokości a także podłokietników. Idealne do pracy powyżej 3h oraz dla osób cierpiących na dolegliwości lub choroby kręgosłupa czy układu mięśniowo-szkieletowego.

W przypadku ergonomicznych krzeseł trzeba zwrócić uwagę na:

Możliwości regulacyjne. Wskazane jest, aby poszczególne części ustawić dokładnie pod siebie. Jeżeli chcemy, aby nasze krzesło dawało nam jak największy komfort w pracy, powinniśmy wybierać te, które mają możliwość regulacji nie tylko wysokości, ale również oparcia, siedziska, regulację podłokietników oraz kąta nachylenia zagłówka.

Nośność. Wybierz krzesło w zależności od swojej wagi. Standardowe krzesła mają nośność do 120 kg, ale w naszej ofercie posiadamy też wytrzymujące obciążenie do 150 kg.

Materiał krzesła. Ważnym elementem jest również materiał, z jakiego krzesło jest wykonane:

  • Skóra – reprezentatywna, łatwa do czyszczenia i stosunkowo odporna na odarcie.
  • Tekstylia – oddychający materiał ( możliwość wyboru siateczki) oraz bardzo odporny na użytkowanie
  • Pianka – zapamiętuje kształt Twojego ciała ( idealna do ergonomicznego siedzenia)
1 2
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl