Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

» przeczytaj wszystkie opinie
Krzesło Baltic , (1) - Meble do biura i do domu

Krzesło Baltic

ładowanie

Dostępne opcje

Wybierz opcje
MODEL KRZESŁA:
 • Anuluj
 • BL1P1
 • BL1P13
 • BL1P13K
 • BL1P14
 • BL2P1
 • BL2P13
 • BL2P13K
 • BL2P14
 • 725,00
   PLN
  za
  szt.
  Producent: MDD
  szt.
  ładowanie

  Produkt niedostępny w tej liczbie

  Dostępna ilość:

  Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

  Różne funkcje – ten sam charakter

  Rodzina Baltic projektu Krystiana Kowalskiego to gama wszechstronnych krzeseł kubełkowych opartych na idei zapewnienia możliwie najlepszego doświadczenia z użytkowania.Sama nazwa Baltic jest nawiązaniem do europejskiego pochodzenia produktu. Dzięki bogatemu wyborowi siedzisk i podstaw, rodzina Baltic zapewnia pełne spektrum zastosowań – od pracy miękkiej i konferencji po relaks i spożywanie posiłków. Detale dopracowane w najdrobniejszych szczegółach oraz zaawansowana technologicznie konstrukcja rozszerza możliwości aranżacyjne, pozwalając na zaimplementowanie krzesła kubełkowego Baltic we wnętrzach o różnych stylach – zarówno tych mieszkalnych jak i komercyjnych.  Rodzina krzeseł kubełkowych Baltic to projekt ciągłego rozwoju i spełniania oczekiwań użytkownika. Rygorystyczny nadzór nad projektem ma na celu zapewnienie meblu długowieczności.

  Różnorodność siedzisk i podstaw pozwala nadać każdemu wariantowi kolekcji inna rolę. Specyfika konfiguracji sugeruje sposób użycia, ale nigdy go nie wymusza albowiem elastyczność gamy nie powstrzymuje użytkownika od wykorzystania krzesła w inny sposób.  W zależności od potrzeb oraz preferencji estetycznych, użytkownik może wybrać pomiędzy siedziskiem wykonanym z polipropylenu lub tapicerowane. Każde z nich reprezentuje inny koncept projektowania zachowując przy tym tożsamość organicznego krzesła kubełkowego z przyjemnymi dla oka liniami. Forma siedziska wykonana z polipropylenu jest odlewana za pomocą wtryskarek. Wykorzystanie tej technologii zwiększa dokładność formy co pozwala na uchwycenie esencji projektu w każdej wytworzonej sztuce. Marszczona poducha wyłożona po wewnętrznej stronie siedziska kubełkowego zabiera użytkownika w podróż do nowego wymiaru komfortu. Miękki materiał, który otula swoją przytulnością obszyty jest najwyżej jakości tkaninami, których cechy użytkownik może dostosować do swoich wymagań.

  Szeroka gama podstaw pomaga w określeniu głównych funkcji krzesła kubełkowego Baltic. Decydując się na klasyczną podstawę czworonożną, krzesło staje się prawdziwie wielofunkcyjnym meblem zdolnym poradzić sobie z praktycznie każdym zadaniem. Solidna drewniana podstawa to bardziej tradycyjne podejście, które sprawdza się przede wszystkim w restauracjach i kantynach jako krzesło jadalniane. Wybierając podstawę czteroramienną na kółkach, użytkownik zyskuje na mobilności co otwiera nowe możliwości w środowiskach biur domowych. Natomiast niekonwencjonalna wersja bez kółek uwydatnia możliwości technologiczne konstrukcji, czyniąc ją niezwykłym krzesłem obrotowym do sal

  Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

  Dodane opinie (0)
  Ładowanie
  Powiązane produkty
  Krzesło obrotowe z niskim oparciem Ellie Pro 20ST
  Krzesło obrotowe z niskim oparciem Ellie Pro 20ST
  1 998,00
  PLN
  Wieszak Nine N01
  Wieszak Nine N01
  1 132,00
  PLN
  Stolik U Floe Box
  Stolik U Floe Box
  1 756,00
  PLN
  Stolik U Floe Step Over L
  Stolik U Floe Step Over L
  1 305,00
  PLN
  Stolik TB29R H
  Stolik TB29R H
  669,00
  PLN
  Stolik TB29SQ
  Stolik TB29SQ
  679,00
  PLN
  Stolik TBW74
  Stolik TBW74
  908,00
  PLN
  Regał Saar Hang 2x2
  Regał Saar Hang 2x2
  4 553,00
  PLN
  Selva Sky
  Selva Sky
  972,00
  PLN
  Selva Hang
  Selva Hang
  682,00
  PLN
  Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl